System sprzątania placówek medycznych.

266
Dostępność:
Pod zamówienie
 (0 szt.)
Harmonijna interakcja na przestrzeni całego łańcucha wartości w połączeniu z zaletami naszych produktów, naszą wiedzą i doświadczeniem oraz filozofią gwarantują, że spełnisz wymogi w obszarze higieny, a jednocześnie obniżysz ogólne koszty utrzymania czystości.  
Co oferujemy?
Pakiet indywidualnie dobranych produktów firm Miele Professional i Vileda Professional do prania, dezynfekcji i nasączania mopów.
Właściwa kontrola infekcji wymaga stosowania programów prania z walidowanym środkiem dezynfekującym oraz stosowania metody przechowywania przyborów, która pozwoli zapobiegać namnażaniu się bakterii. Mopy i ścierki z osadzonymi w swojej strukturze jonami srebra to opatentowana technologia Vileda Professional o potwierdzonym działaniu antybakteryjnym. Ich specjalny skład umożliwia przechowywanie produktów w wilgotnych warunkach, w zamkniętych pudełkach do mopów, do 60 godzin po upraniu w środku antybakteryjnym. Niezależne testy laboratoryjne wykazały, że mopy Swep HygienePlus zbierają i usuwają 99,99% bakterii przy jednym przeciągnięciu mopem po powierzchni. Dodatkowe testy potwierdziły skuteczne działanie antybakteryjne mopów po 800 cyklach prania.Mała, profesjonalna pralnico-wirówka Mopstar 60 zaprojektowana do pielęgnacji, prania i dezynfekcji mopów i ścierek. Najlepsze efekty prania można uzyskać dzięki procesowi wstępnego odwadniania i kontrolowanemu przebiegowi programu dezynfekcji. Pralnica może być wyposażona jest w specjalny, opatentowany moduł dozujący płynne środki piorące, wprost do komory dozowania. Dzięki temu istnieje możliwość uzyskania różnych poziomów wilgotności pranych tkanin.
Co warto wiedzieć?
Ponieważ nie istnieją dwa identyczne obiekty i wszystkie zadania są jedyne w swoim rodzaju, nasza filozofia działania zakłada wsłuchanie się w potrzeby naszych klientów, zebranie potrzebnych informacji, a następnie stworzenie spersonalizowanej i skutecznej oferty.

Inwestycje w wysoko skuteczne rozwiązania w zakresie utrzymania czystości przynoszą wymierne korzyści. Pozwalają nie tylko podnieść poziom czystości, ale także obniżyć całkowite koszty sprzątania.
Najważniejszą pozycją w budżecie przeznaczonym na utrzymanie czystości są koszty pracy, tzn. wynagrodzenie personelu . Czy zastanawiałeś się kiedykolwiek, ile czasu pochłania sprzątanie, a ile czasu marnuje się bezproduktywnie na podchodzenie i odchodzenie do wózka, wyżymanie ścierek, wyciskanie i zmienianie mopów oraz cieczy roboczej?
Metoda wstępnie przygotowanych mopów to rozwiązanie umożliwiające osiągnięcia maksymalnej oszczędności czasu.
Kluczem do sukcesu jest inwestycja w system utrzymania czystości, który pozwoli ograniczyć ilość bezproduktywnie spędzonego czasu, a jednocześnie zapewni doskonałe rezultaty czyszczenia i wysokie standardy higieny przy wykorzystaniu metody jednoetapowej.
1 etap czyszczenia pozwala osiągnąć znaczącą oszczędność czasu, ale tylko pod warunkiem stosowania wysokiej jakości systemu mopów,
dostosowanych do specjalistycznych wymagań.
Korzyści z 1-etapowej metody to oszczędność czasu, który można teraz przeznaczyć na jeszcze lepszą obsługę klientów.

95% wszystkich kosztów stanowią koszty pracy/wynagrodzenia personelu).
4,5% wszystkich kosztów stanowią koszty urządzeń czyszczących, wody
i detergentów.
Mniej niż 0,5% wszystkich kosztów stanowią koszty przyborów do czyszczenia


Zwrot z inwestycji w wysokiej jakości i trwały system mopów jest znaczący. Z przyjemnością przeprowadzimy kalkulację oszczędności dla danego obiektu!