Kategorie

O NAS

Firma Greenpol Instytut Kształtowania Środowiska istnieje na rynku od 1990 r. Wieloletnia działalność pozwoliła nam zdobyć doskonałe doświadczenie w dziedzinie dezynfekcji, sterylizacji, dekontaminacji i higieny. 
OSIĄGNIĘCIA
Wprowadziliśmy na rynek polski wiele rozwiązań, które pomagają przerwać łańcuch zakażeń szpitalnych, podnoszą bezpieczeństwo pacjentów i personelu i ułatwiają funkcjonowanie placówek. Do takich rozwiązań należy system bezpiecznej i szybkiej utylizacji zużytych naczyń jednorazowego użytku wykonanych z pulpy celulozowej, a także zużytego papieru toaletowego przy zachowaniu niskich kosztów eksploatacji.


Kolejną innowacją było wprowadzenie urządzeń do skutecznej i bezpiecznej dla użytkownika dezynfekcji całego pomieszczenia i powierzchni za pomocą suchej mgły. Zastąpiły on lampy UV, których działanie jest ograniczone.

W 2018 roku wygraliśmy konkurs ofert zorganizowany przez Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy na urządzenia do dezynfekcji pomieszczeń i pojazdów. Dzięki temu 17 ambulansów neonatologicznych w Polsce będzie dezynfekowanych przy pomocy NOCOSPRAY'a.W 2019 roku podpisaliśmy strategiczną umowę z Koreańskim producentem małych, kompaktowych sterylizatorów plazmowych EXPLASMA firmą CUBE INC. WIZJA

Oferujemy klientom najwyższej jakości sprzęt do sterylizacji, dezynfekcji, dekontaminacji oraz higieny w placówkach medycznych oraz zakładach produkcyjnych. Reprezentujemy w Polsce najlpeszych, sprawdzonych dostawców sprzętu medycznego i nie tylko z całego świata. Priorytetem jest zapewnienie  najnowocześniejszych i innowacyjnych rozwiązań w zakresie eliminacji patogenów. Nieustannie budujemy obopólne zaufanie i umacniamy pozycję lidera w tym obszarze. Nasze wartości to rzetelność, innowacyjność, najwyższa jakość sprzętów, profesjonalna obsługa klientów, wysoko wyspecjalizowany serwis techniczny, rozbudowana sieć sprzedaży oraz dostarczanie, poprzez szkolenia, najnowszej wiedzy w zakresie zakażeń. 
 
MISJA
Wprowadzanie rozwiazań zapobiegających zakażeniom szpitalnym. Dbania o zdrowie i bezpieczeństwo pacjentów jak i personelu medycznego poprzez dostarczanie innowacyjnych systemów redukujących zagrożenia epidemiologiczne. Wzrost świadomości i  wiedzy z dziedziny dezynfekcji, sterylizacji i higieny w branżach medycznych, jak i pozamedycznych.


BLOG
Zapraszamy na naszego firmowego bloga, na którym opowiadamy o sprzęcie i nie tylko: blog.greenpol.com.pl


LINKEDIN

Zapraszamy na nasz profil na LinkedIn

 
YOUTUBE
Zapraszamy na nasz kanał Youtube