Greenpol - logo

Firma Greenpol Instytut Kształtowania Środowiska

istnieje na rynku od 1990 r. Wieloletnia działalność pozwoliła nam zdobyć doskonałe doświadczenie w dziedzinie dezynfekcji, sterylizacji, dekontaminacji i higieny.

Nasze Osiągnięcia

Wprowadziliśmy na rynek polski wiele rozwiązań, które pomagają przerwać łańcuch zakażeń szpitalnych, podnoszą bezpieczeństwo pacjentów i personelu i ułatwiają funkcjonowanie placówek. Do takich rozwiązań należy system bezpiecznej i szybkiej utylizacji zużytych naczyń jednorazowego użytku wykonanych z pulpy celulozowej, a także zużytego papieru toaletowego przy zachowaniu niskich kosztów eksploatacji.

Kolejną innowacją było wprowadzenie urządzeń do skutecznej i bezpiecznej dla użytkownika dezynfekcji całego pomieszczenia i powierzchni za pomocą suchej mgły. Zastąpiły on lampy UV, których działanie jest ograniczone.

W 2018 roku wygraliśmy konkurs ofert zorganizowany przez Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy na urządzenia do dezynfekcji pomieszczeń i pojazdów. Dzięki temu 17 ambulansów neonatologicznych w Polsce będzie dezynfekowanych przy pomocy NOCOSPRAY’a.

W 2019 roku podpisaliśmy strategiczną umowę z Koreańskim producentem małych, kompaktowych sterylizatorów plazmowych EXPLASMA firmą CUBE INC.

Nasi Dostawcy

Reprezentujemy w Polsce najlepszych, sprawdzonych dostawców sprzętu medycznego z całego świata. Priorytetem jest zapewnienie najnowocześniejszych i innowacyjnych rozwiązań w zakresie eliminacji patogenów. Nieustannie budujemy obopólne zaufanie i umacniamy pozycję lidera w tym obszarze. Od początku działalności z sukcesem wprawadzmy innowacje.

Nasza Misja

Wprowadzanie rozwiązań zapobiegających zakażeniom szpitalnym. Dbania o zdrowie i bezpieczeństwo pacjentów jak i personelu medycznego poprzez dostarczanie innowacyjnych systemów redukujących zagrożenia epidemiologiczne. Wzrost świadomości i wiedzy z dziedziny dezynfekcji, sterylizacji i higieny w branżach medycznych, jak i pozamedycznych. Oferujemy klientom najwyższej jakości sprzęt do sterylizacji, dezynfekcji, dekontaminacji oraz higieny w placówkach medycznych oraz zakładach produkcyjnych. Nasze wartości to rzetelność, innowacyjność, najwyższa jakość sprzętów, profesjonalna obsługa klientów, wysoko wyspecjalizowany serwis techniczny, rozbudowana sieć sprzedaży oraz dostarczanie, poprzez szkolenia, najnowszej wiedzy w zakresie zakażeń.

Greenpol Blog

Blog o tym, co ważne i ciekawe w obszarze higieny, dekontaminacji, sterylizacji i dezynfekcji. Nasz blog kierowany jest do personelu medycznego, dyrektorów szpitali, służb mundurowych i strażaków.