26 marca 2024

Idzie wiosna idą zmiany! Greenpol się zmienia.

Postaw na zieleń! Wzrastaj jak zieleń! Wybierz Greenpol!
Go Green! Grow Green! Go Greenpol!
💚 Wraz z nadejściem wiosny nadszedł czas na pewne zmiany i świeże spojrzenie na naszą działalność. Dlatego z radością ogłaszamy, że identyfikacja Greenpol przechodzi metamorfozę.
Nasza firma zawsze była oddana dbałości o higienę, sterylizację i bezpieczeństwo środowiska pacjentów i personelu medycznego. Teraz idziemy o krok dalej, zmieniając nasz wizerunek, aby lepiej oddać nasze wartości i zaangażowanie w te sprawy.
Podkreślamy naszą troskę o środowisko, gdyż wierzymy, że dbałość o planetę idzie w parze z dbałością o zdrowie. Nasze nowe logo będzie symbolem naszego zaangażowania w wykorzystanie nowoczesnych, ekologicznych technologii, które nie tylko zapewniają skuteczną dezynfekcję, ale także chronią naszą planetę.
Jednak zmiany, które wprowadzamy, nie ograniczają się tylko do wizerunku. Działamy również w kierunku wprowadzenia nowych inicjatyw i praktyk, które będą wspierać naszą misję ekologiczną. Naszym celem jest nie tylko zapewnienie bezpiecznego środowiska w placówkach medycznych, ale także minimalizacja wpływu naszej działalności na środowisko naturalne.
💚 Dziękujemy naszym klientom, partnerom i całemu zespołowi za wsparcie w naszej drodze do zmiany. Wierzymy, że nasza nowa tożsamość przyniesie jeszcze więcej korzyści dla Wszystkich.
Dołączcie do naszej misji dbania o zdrowie i środowisko! Razem możemy uczynić naprawdę wielką różnicę! #GoGreen #Greenpol #ZdrowieIŚrodowisko
Hubert Przybylski
Prezes