Kategorie

Przylepiec biobójczy Triomed

TR 10
Dostępność:
Jest Jest
 (1904 szt.)
Cena netto: 8,00 zł 26,68 zł8,64 zł

Ilość rolek w opakowaniu zbiorczym: 1 szt.
Wymiary taśmy: 10cm x 10m

Przylepiec TrioMed
zawiera silny środek biobójczy przeznaczony do kontrolowania skażenia mikrobiologicznego (bakterie, wirusy, zarodniki).
 
CHARAKTERYSTYKA:
  • Medyczna taśma samoprzylepna TrioMed jest wyrobem jednorazowego użytku przeznaczonym do ogólnego zabezpieczania rurek, opatrunków, elektrod oraz mocowania wszelkich innych wyrobów do ciała pacjenta.
  • Nie zawiera lateksu.
  • Jest to wygodna w użyciu, elastyczna włóknina, zapewniająca mocne, solidne mocowanie. W postaci rolki, łatwa do cięcia. Wystarczy zdjąć papierowy podkład i umieścić w miejscu przeznaczenia.

ZALETY:

  • Badania wykazały działanie biobojcze na poziomie 99,99% w przypadku gronkowca złocistego opornego na metycylinę (MRSA), szczepów paciorkowca kałowego odpornych na wankomycynę (VRE), pałeczki zapalenia płuc, pałeczki ropy błękitnej, pałeczki okrężnicy Escherichia coli, Acinetobacter baumannii oraz wirusa grypy A H1N1
  • Brak właściwości cytotoksycznych i drażniących
  • Długość rolki 10m
  • 10-letni okres przydatności do użytku

Taśmy samoprzylepne jako potencjalne źródło zakażeń szpitalnych

Wszystkie badania naukowe i kliniczne wskazują, że taśmy medyczne i chirurgiczne powszechnie używane w placówkach medycznych są skażone bakteriami chorobotwórczymi i mogą stanowić istotne źródło zakażeń.
Technologia TrioMed oparta na silnym środku biobójczym o szerokim zakresie działania na bazie trijodku  pozwala rozwiązać problem ryzyka zakażenia. Antybakteryjna, samoprzylepna taśma do zastosowań medycznych TrioMed wykazuje doskonałe właściwości biobójcze i jest jedynym istniejącym rozwiązaniem pozwalającym zahamować powszechne zakażenia z tego źródła.