Greenpol - logo

Myjnie endoskopowe

Myjnie endoskopowe do mycia i dezynfekcji każdego rodzaju endoskopów

Myjnie endoskopowe to unikalne urządzenia w zakresie mycia i dezynfekcji sond do echokardiografii przezprzełykowej, endoskopów giętkich każdego rodzaju i dowolnego producenta, a także endoskopów ultrasonograficznych. W zależności od modelu myjni endoskopowej cały cykl mycia i dezynfekcji trwa od 14 do 22 minut.

Mycie ultradźwiękowe

Mycie ultradźwiękowe jest bezpieczną i wydajną metodą zapewniającą doskonałe mycie w możliwie najkrótszym czasie. Ma wiele zalet w porównaniu ze zwykłymi metodami czyszczenia. Usuwa najbardziej uciążliwe zabrudzenia z elementów, do których jest bardzo trudny dostęp podczas mycia ręcznego oraz zmniejsza ryzyko uszkodzenia ciała lub infekcji, które mogą wystąpić podczas tej czynności. Myjki endoskopowe z naszej ofert do użytku profesjonalnego polecamy wszędzie tam, gdzie wymagane są wysokie standardy mycia w jak najkrótszym czasie. Wykorzystanie energii ultradźwiękowej oraz procesu znanego jako kawitacja w myjkach ultradźwiękowych gwarantuje najbardziej efektywne i dokładne mycie części trudnodostępnych oraz o skomplikowanych kształtach (elementy mechaniczne, przekładnie, odlewy, precyzyjne przyrządy).

Myjnie endoskopowe – największa wydajność i bezpieczny proces

W naszej ofercie posiadamy kilka modeli myjni endoskopowych. Urządzenie Serie 1 posiada funkcję autodezynfekcji, która pozwala uniknąć ryzyka kontaminacji. Podczas mycia, urządzenie dozuje odpowiednią ilość preparatu chemicznego, co chroni endoskop. Automatyczny test szczelności zapewnia integralność endoskopu w trakcie cyklu. Podłączenie myjni endoskopowej Serie 1 wymaga jedynie zasilania elektrycznego oraz dopływu i odpływu wody. Jego kompaktowe rozmiary pozwalają na umieszczenie go w niewielkich pomieszczeniach.

Jeden endoskop – jedna komora

Polecamy również myjnię endoskopową Serie 4 PA. Jej innowacyjna konstrukcja komory pozwala na mycie i dezynfekcję endoskopów giętkich każdego rodzaju, a także endoskopów ultrasonograficznych. Ryzyko dekontaminacji jest znacząco zmniejszone, dzięki możliwości manipulowania endoskopem. Opatentowana wolumetryczna kontrola kanałów, monitoruje każdy kanał z osobna. Myjnia endoskopowe Serie 4 PA spełnia międzynarodowe standardy i zapewnia bezpieczeństwo pacjenta, operatora i endoskopów.