28 lipca 2023

Nowa współpraca dla zdrowego uśmiechu! ESDENT będzie subdystrybutorem sterylizatorów plazmowych ExPlazma Z7 w rynku stomatologicznym!

ESDENT

Mamy ogromną przyjemność podzielić się z Wami ekscytującą informacją! Nasza firma z dumą ogłasza podjęcie współpracy z renomowaną marką ESDENT, która stanie się autoryzowanym subdystrybutorem naszych zaawansowanych sterylizatorów plazmowych ExPlazma Z7 na rynku stomatologicznym. Ta wspólna inicjatywa wzbogaci świat stomatologii o najwyższej klasy rozwiązania zapewniające najwyższy poziom bezpieczeństwa dla pacjentów i personelu medycznego.

ExPlazma Z7 to innowacyjna seria sterylizatorów plazmowych, które zostały zaprojektowane z myślą o zapewnieniu najwyższych standardów higieny i sterylizacji w gabinecie stomatologicznym. Wykorzystując zaawansowaną technologię plazmy, te urządzenia są w stanie skutecznie eliminować bakterie, wirusy, grzyby i inne patogeny, które mogą zagrażać zdrowiu pacjentów. Dzięki inteligentnym funkcjom i łatwemu w obsłudze interfejsowi, ExPlazma Z7 dostarcza nie tylko niezawodność, ale także oszczędność czasu, co jest niezwykle istotne w zapracowanym środowisku stomatologicznym.

ESDENT – doskonały partner:

Jesteśmy dumni, że możemy współpracować z firmą ESDENT, która od lat cieszy się uznaniem i zaufaniem w branży stomatologicznej. Dzięki ich bogatemu doświadczeniu w dystrybucji wysokiej jakości sprzętu stomatologicznego, wiemy, że nasze sterylizatory ExPlazma Z7 znajdą swoje miejsce na rynku i spełnią najwyższe oczekiwania klientów.

Obie firmy podzielają wspólną misję: dbać o zdrowie pacjentów i zwiększać standardy bezpieczeństwa w gabinecie stomatologicznym. Nasza współpraca z ESDENT pozwoli nam dotrzeć do większej liczby profesjonalistów w dziedzinie stomatologii, umożliwiając im korzystanie z nowoczesnych rozwiązań w sterylizacji, które pozytywnie wpłyną na jakość opieki stomatologicznej.

Wraz z podjęciem współpracy z firmą ESDENT, jesteśmy pewni, że nasze sterylizatory plazmowe ExPlazma Z7 będą dostępne dla jeszcze większej liczby stomatologów na całym rynku. Razem będziemy kształtować przyszłość stomatologii, dbając o zdrowie i bezpieczeństwo pacjentów na najwyższym poziomie.

Wkrótce podzielimy się kolejnymi informacjami na temat dostępności sterylizatorów ExPlazma Z7 w innych obszarach medycyny!

Zapraszamy do śledzenia naszego bloga, aby być na bieżąco z najnowszymi informacjami związanymi z naszą współpracą z ESDENT i innymi inicjatywami, które zmieniają oblicze stomatologii.

Zdrowe uśmiechy zawsze na pierwszym miejscu!

Zespół Greenpol

Łukasz Tatuśko
Dyrektor handlowy w Greenpol Instytut Kształtowania Środowiska.